O mně

Dobrý den,

Jmenuji se Olga Kaliapina, jsem brow master. Obočí je to moje profese, nadšení a láska. Přijdte ke mě za krásným obočí a hezkou náladou.

 Svůj první kurz profesionáilní úpravy obočí jsem absolvovala v kosmetické škole Le Club des Professionels, který pochází z Francie. Architektura obočí, barvení obočí speciální Bio Hennou, coloristika, ombré efekt, korekce obličeje pomocí úpravy tvaru a barvení obočí, depilace obočí pomoci šetrných vosků, depilace pomocí niti, aktuální trendy v obočí, laminace obočí a řas.
Všechno tohle jsem studovala u nejlepších profesionálů ve svém oboru a používám v praxi už přes tři roky.

V poslední době jsem absolvovala více než 10 pokročilých a unikatních tréninků. Svou práci opravdu miluji, takže mi můžete svěřit své obočí a řasy bez obav. Věřím, že každá maličkost je na vzhledu ženy hodně důležitá. Obočí hrají opravdu vážnou roli, protože náš výraz obličeje závisí na jeho tvaru a barvě. Díky krásně upravenému obočí je náš vzhled úplně jiný, dodává přirozené kouzlo a zprostředkuje stav, který chceme předat ostatním.

Obočí je to moje profese, nadšení a láska. 

foto brow master Olga

Dobrý den,

 Jmenuji se Olga Kaliapina, jsem brow master. Svůj první kurz profesionáilní úpravy obočí jsem absolvovala v kosmetické škole Le Club des Professionels, který pochází z Francie. Architektura obočí, barvení obočí speciální Bio Hennou, coloristika, ombré efekt, korekce obličeje pomocí úpravy tvaru a barvení obočí, depilace obočí pomoci šetrných vosků, depilace pomocí niti, aktuální trendy v obočí, laminace obočí a řas.
 Všechno tohle jsem studovala u nejlepších profesionálů ve svém oboru a používám v praxi už přes tři roky.

 V poslední době jsem absolvovala více než 10 pokročilých a unikatních tréninků. Svou práci opravdu miluji, takže mi můžete svěřit své obočí a řasy bez obav. Věřím, že každá maličkost je na vzhledu ženy hodně důležitá. Obočí hrají opravdu vážnou roli, protože náš výraz obličeje závisí na jeho tvaru a barvě.

Díky krásně upravenému obočí je náš vzhled úplně jiný, dodává přirozené kouzlo a zprostředkuje stav, který chceme předat ostatním.

Obočí je to moje profese, nadšení a láska.

přijďte si ke mně pro krásné obočí a dobrou náladu
Recenze
Tato slečna je královnou obočí. Jsem byla moc potěšená. Olga správně zvolila vše- tvar, hustota, barva jsou ideální. Díky ní já ted mám dokonalé obočí. Je to kouzelnice
foto-recenze-3
Alexa Sokolovská
Studentka
Přiznám se, že úpravě obočí moc nedám, v poslední době na to zkrátka nemám ani čas. Jedině, je to každý den si ho dolíčím stíny na obočí, protože když jsem nenamalovaná, já si přijdu hodně nevýrazná, mám docela světlé obočí. Když jsem přišla k Olze, brzy mi došlo, že zajít na obočí vůbec nemusí být časově náročné, za půlhodinku se mnou byla hotová. Na její doporučení jsem se rozhodla následující měsíc nebrat do ruky pinzetu. Zbytečně si podle ní vytrhávám obočí do oblouku. Takže budu doufat, že moje obočí zhoustne. Paní Olga mě ujišťovala, že časem určitě, jen to pár měsíců potrvá. V práci často opakovala slovo přirozenost, pro mě je to hodně důležité, protože jsem majitelka světlého a jemného obočí. Ale po úpravě a barvení jsem si pochopitelně připadala hezčí a mladší. Obočí dělá s obličejem divy! Vřele doporučuji jste nejlepší.
foto-recenze-1
Rebeka Stoklasová
maminka na mateřské
Спасибо большое, Ольга!
Очень приятный, общительный, добрый, знающий свое дело МАСТЕР. Сильно боялась довериться кому-то после неудачного похода в салон. Но сейчас ни капли не пожалела. Очень рада знакомству, я теперь постоянный клиент. Спасибо еще раз, всем советую, не пожалеете.
happy-client
Marina Zotová
Manažerka
OBJEDNEJTE SI MÉ SLUŽBY
Vyplňte všechny potřebné údaje já se Vám ozvu co nejdříve zpět